книги англійською для різних рівнів

>70

Викладачів носіїв мови

9

Різносторонніх курсів

121

IT компаній навчаються разом з нами

CELTA, TESOL, TEFL

Міжнародна сертифікація всіх викладачів школи

Empire English School

Empire English School - провайдер корпоративного навчання англійської з носіями мови, який функціонує з 2015 року, допомагаючи українським компаніям ставати ще ближчими до світової спільноти.

Наша команда проводить повний цикл навчання: від тестування до отримання бажаних результатів, а також використовує додаткові інструменти для відстеження та формування звітів по кожному запиту.

Викладачі Empire – спеціалісти з філологічною освітою та міжнародною сертифікацією, такі як TEFL, TESOL і звичайно CELTA. Наші тьютори мають багаторічний досвід викладання англійської у різних сферах, таких як: фінанси, IT, медицина та інше, для вітчизняних та світових компаній.

Разом з носіями та локальними викладачами понад 1500 фахівців удосконалили свої знання англійської, опанували такі навички: самопрезентація та пітчинг, ведення ділових комунікацій, а також відкрили для себе більше про культурні відмінності у міжнародному бізнесі.
Нью-Йорк
Етапи організації навчання
Тестуємо та визначаємо основні цілі компанії та співробітників
Формуємо групи, даємо свої рекомендації та проводимо пробні заняття
Адаптуємо програму під обраний курс навчання
Створюємо чати для студентів та координаторів для зручної комунікації та технічної підтримки
Щомісячна звітність щодо успішності та відвідуваності занять
Проміжні тестування за результатами прогресу. А також фінальний тест та отримання сертифікатів, що підтверджують рівень

EMPIRE - асоційований член UNESCO (SDG)

Ми не байдужі до якості нашого життя та життя наступного молодого покоління! Саме тому, команда Empire стала учасниками програми розвитку та покращення всіх сфер життя від ЮНЕСКО. Ця програма була розроблена в 2021 році Генеральною асамблеєю ООН, у якості плану досягнення кращого та більш стабільного майбутнього для всіх жителів планети.
програми ЮНЕСКО

Ціль 4: Якісна освіта

01

Збільшити кількість кваліфікованих вчителів у країнах, що розвиваються
До 2030 року значно збільшити кількість кваліфікованих вчителів, у тому числі за допомогою міжнародного співробітництва у підготовці вчителів у країнах, що розвиваються, особливо в найменш розвинених країнах і малих острівних державах, що розвиваються.

02

Ліквідувати абсолютно всі види нерівності у сфері освіти
До 2030 року ліквідувати гендерну нерівність у сфері освіти та забезпечити рівний доступ до освіти та професійно-технічної підготовки всіх рівнів для вразливих груп населення, у тому числі інвалідів, представників корінних народів та дітей, які перебувають у вразливому становищі.

03

Збільшити кількість людей з навичками фінансової сабільності
До 2030 року суттєво збільшити кількість молодих і дорослих людей, які володіють затребуваними навичками у сучасному світі, у тому числі професійно-технічними навичками, для працевлаштування, отримання гідної роботи та занять підприємницькою діяльністю на території України та за її межами.

04

Освіта у сфері сталого розвитку та світової громадянськості
До 2030 року забезпечити, щоб усі учні набували знань та навичок, необхідних сприянню сталому розвитку, у тому числі за допомогою навчання з питань сталого розвитку життя, прав людини, гендерної рівності, поширення культури миру та ненасильства, а також усвідомлення цінності культурної різноманітності.
Більше 6 років у сфері корпоративного навчання

Відгуки наших клієнтів

Дмитро Федорченко
Директор
Ми хочемо висловаити свою подяку Empire English School за успішний курс навчання англійської наших колег. Продовж усього курсу ми відчули професійну та надійну роботу менеджеів та викладачів. Усі викладачі, які працювали з нами мають сертифіікати про вищу лінгвістичну...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Сергій Салата
CEO
Наша компанія пройшла корпоративний курс англійської від Empire English School. Ми вдячні за неймовірний підхід викладача та якісну підготовку до уроків. В програмі уроків були втілені побажання кожного студента. Варто відзначити позитивний ефект від методики Edutainment - акад...
Рекомендательное письмо
Тетяна Криничка
Business Director
Компанія MOX-TV пропрацювала зі школою Empire 2 роки. Ми повністю задоволені якісними та ефективними курсами, так як повністю вийшли на новий рівень! Варто відмітити, що Empire English School має добре налагодженну систему зворотнього зв'язку та збору результатів - ми завжди були в курсі...
Рекомендательное письмо

Про компанію

Empire English School - провайдер корпоративного навчання англійської мови, який має більше 6 років досвіду у ніші. Ми працюємо на результат, використовуючі найновіші і найефективніші інструменти навчання. Процес навчання включає живе спілкування англійською, методики Gamification and Crossover Learning і роботу зі сертифікованими тьюторами.
Детальніше

Партнери ЮНЕСКО

Головна мета команди Empire у програми розвитку та покращення всіх сфер життя від ЮНЕСКО - збільшити число молоді та дорослого покоління, які володітимуть затребуваними навичками, для працевлаштування, отримання достойної професії та занять підприємницькою діяльністю, розширювати партнерські стосунки із країнами світу.
Дивитись відео
менеджери по роботі з клієнтами

Підібрати викладача для вашої команди і розпочати навчання вже завтра

Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин
Вашу заявку прийнято! Ми скоро зв'яжемося з вами!
Возникла ошибка! Проверьте введенные данные
+38 (097) 900 6961
+38 (067) 238 4448
info@englishempire.com.ua
г. Киев ул. Николая Голего, 7В