Видео о курсе от преподавателя

Смотреть видео
Тривалість заняття:
90 хвилин
Графік навчання:
2 рази на тиждень
Тривалість тренінгу:
1 місяць
Вартість:
від 1790 грн/заняття
Формат:
Онлайн, Офлайн
На тренінгу Job interview preparation від Empire наші викладачі допоможуть навчитись застосовувати методи передового досвіду, щоб ефективніше проходити співбесіди на нову посаду, навчання, працевлаштування та університетські курси за кордоном. Розвинути розуміння різних типів інтерв’ю, від телефонних і відеоінтерв’ю до нестандартних інтерв’ю. Наші спеціалісти допоможуть розвинути краще розуміння своїх сильних сторін, покращити розмовну англійську мову, щоб впевнено проходити співбесіду. Цей тренінг навчить вас, як впевнено формулювати свої думки, та презентувати себе і свій досвід, навіть у потенційно стресових умовах. Ви дізнаєтесь, чим відрізняється співбесіда в Україні від закордонної. Як краще аналізувати та ефективно спілкуватися під час співбесіди англійською.

Тренінг Job interview preparation дасть вам можливість оновити навички спілкування тет-а-тет, навчитися ставити правильні запитання та давати ефективні відповіді англійською, в залежності від формату інтерв’ю.Один із важливих етапів тренінгу підготовки до інтерв’ю - Soft skills, які ніколи не вийдуть з моди, тому радимо освіжити те, що вам потрібно знати, щоб отримати співбесіду на роботу або провести дослідження в різних галузях. Вийдіть за рамки міцного рукостискання та опануйте навички, необхідні для спілкування та співбесіди англійською із іноземними компаніями та організаціями.

3 основні причини пройти тренінг Job interview preparation від Empire

1. Дізнатись різницю у спілкуванні під час інтерв’ю у різних країнах, як зі сторони роботодавця, так і того, хто хоче отримати бажаний оффер.
2. Зрозуміти, що потрібно розповідати, а яка інформація є не важливою, в залежності від менталітету, формату інтерв’ю та бажаної посади.
3. Як підготуватись до запитань та як відповідати, аби краще зрозуміти та визначити, чи підходить вам ця організація і посада.

Як це відбувається?
Тренінг розрахований для студентів із рівнем від Intermediate і вміщує у себе не лише лекційну, але й практичну частину: активне обговорення питань через метод ціль-задача-результат за сучасними моделями проведення інтерв’ю.

Для кого?
Топ та HR менеджерам, які хочуть краще зрозуміти позицію тих кого вони наймають, та різницю менталітетів різних країн. Для початківців, у будь-якій сфері, які планують у майбутньому вийти на новий рівень, та шукають оффер за межами України.
Записатись на курс
Завантажити приклад уроку
Більше 6 років у сфері корпоративного навчання

Відгуки наших клієнтів

Дмитро Федорченко
Директор
Ми хочемо висловаити свою подяку Empire English School за успішний курс навчання англійської наших колег. Продовж усього курсу ми відчули професійну та надійну роботу менеджеів та викладачів. Усі викладачі, які працювали з нами мають сертифіікати про вищу лінгвістичну...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Сергій Салата
CEO
Наша компанія пройшла корпоративний курс англійської від Empire English School. Ми вдячні за неймовірний підхід викладача та якісну підготовку до уроків. В програмі уроків були втілені побажання кожного студента. Варто відзначити позитивний ефект від методики Edutainment - акад...
Рекомендательное письмо
Тетяна Криничка
Business Director
Компанія MOX-TV пропрацювала зі школою Empire 2 роки. Ми повністю задоволені якісними та ефективними курсами, так як повністю вийшли на новий рівень! Варто відмітити, що Empire English School має добре налагодженну систему зворотнього зв'язку та збору результатів - ми завжди були в курсі...
Рекомендательное письмо

Більше тренінгів та послуг

Про компанію

Empire English School - провайдер корпоративного навчання англійської мови, який має більше 6 років досвіду у ніші. Ми працюємо на результат, використовуючі найновіші і найефективніші інструменти навчання. Процес навчання включає живе спілкування англійською, методики Gamification and Crossover Learning і роботу зі сертифікованими тьюторами.

Партнери ЮНЕСКО

Головна мета команди Empire у програми розвитку та покращення всіх сфер життя від ЮНЕСКО - збільшити число молоді та дорослого покоління, які володітимуть затребуваними навичками, для працевлаштування, отримання достойної професії та занять підприємницькою діяльністю, розширювати партнерські стосунки із країнами світу.
+38 (097) 900 6961
+38 (067) 238 4448
info@englishempire.com.ua
г. Киев ул. Николая Голего, 7В