Видео о курсе от преподавателя

Смотреть видео
Тривалість уроку:
80 хвилин
Графік навчання;
2 рази на тиждень
Тривалість семестру;
6 місяців
Вартість;
від 790 грн/урок
Формат:
Онлайн, Офлайн
Професійна підготовка до міжнародних екзаменів разом із екс-екзаменторами IELTS для вступу до вищих навчальних закладів за кордоном, подачу документів на еміграцію до США, Канади, Британії чи Австралії, а також для підписання джоб офферу твоєї мрії за кордоном.

Наша підготовка до IELTS адаптується індивідуально під кожного студента, або міні-групу (2-3 учасники відповідно з однаковим рівнем англійської) після проходження онлайн-тестування та пробного уроку із викладачем, де визначається точний рівень англійської та фіксуються найбільш поширені помилки та пробіли.
Чому так важливий індивідуальний підхід у підготовці до IELTS? Та чому краще обрати індивідуальні заняття, ніж групові?  Екзаменатор IELTS Jamie пояснює детальніше чому це так:

“Sure, it can be done to prepare as a group course, however individual lessons are more beneficial because the teacher will be able to focus solely on your needs to help you to gain your aim and desirable score. The main reason is that everyone’s English can be at a different level and of course, everyone has problems with different things. For some people reading is hard, for others writing, someone is afraid of speaking part because feel not fluent and not natural. So, it makes preparation easier and more efficient as an individual work, when the teacher understands student’s gaps, knows how to work with student’s strengths and weaknesses”

Тому викладачі Empire обирають ефективність, а їх студенти показують чудові результати!

Підготовка до екзамену IELTS - це структурований курс, на якому студент відточує навички англійської за 4-ма основними розділами:  Listening, Reading, Writing and Speaking. Кожен модуль вивчається окремо та в розрізі з іншими, для закріплення матеріалу та поглибленого формату вивчення.
Після закінчення підготовки кожен студент складає mock test, що імітує реальний тест з урахуванням структури та продовженості реального тесту IELTS. Таким чином, студенти можуть відчути формат та перевірити свої знання перед здачею. 

Що отримують студенти?
 - заняття зі сертифікованими носіями мови
- індивідуальний та персоналізований підхід до курсу навчання
- безлімітний доступ до додаткових онлайн ресурсів
- навчальну літературу в електронному вигляді на безкоштовній основі
- технічну та мотиваційну підтримку

Що отримує ваша компанія?
- регулярну звітність про відвідуваність та успішність студентів
- технічну та інформаційну підтримку 24/7
- інструмент для додаткової мотивації співробітників
Більше 6 років у сфері корпоративного навчання

Відгуки наших клієнтів

Дмитро Федорченко
Директор
Ми хочемо висловаити свою подяку Empire English School за успішний курс навчання англійської наших колег. Продовж усього курсу ми відчули професійну та надійну роботу менеджеів та викладачів. Усі викладачі, які працювали з нами мають сертифіікати про вищу лінгвістичну...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Сергій Салата
CEO
Наша компанія пройшла корпоративний курс англійської від Empire English School. Ми вдячні за неймовірний підхід викладача та якісну підготовку до уроків. В програмі уроків були втілені побажання кожного студента. Варто відзначити позитивний ефект від методики Edutainment - акад...
Рекомендательное письмо
Тетяна Криничка
Business Director
Компанія MOX-TV пропрацювала зі школою Empire 2 роки. Ми повністю задоволені якісними та ефективними курсами, так як повністю вийшли на новий рівень! Варто відмітити, що Empire English School має добре налагодженну систему зворотнього зв'язку та збору результатів - ми завжди були в курсі...
Рекомендательное письмо

Більше курсів

Про компанію

Empire English School - провайдер корпоративного навчання англійської мови, який має більше 6 років досвіду у ніші. Ми працюємо на результат, використовуючі найновіші і найефективніші інструменти навчання. Процес навчання включає живе спілкування англійською, методики Gamification and Crossover Learning і роботу зі сертифікованими тьюторами.

Партнери ЮНЕСКО

Головна мета команди Empire у програми розвитку та покращення всіх сфер життя від ЮНЕСКО - збільшити число молоді та дорослого покоління, які володітимуть затребуваними навичками, для працевлаштування, отримання достойної професії та занять підприємницькою діяльністю, розширювати партнерські стосунки із країнами світу.
+38 (097) 900 6961
+38 (067) 238 4448
info@englishempire.com.ua
г. Киев ул. Николая Голего, 7В