Видео о курсе от преподавателя

Смотреть видео
Тривалість заняття:
90 хвилин
Графік навчання:
2 рази на тиждень
Тривалість семестру:
1 місяць
Вартість:
від 1790 грн/заняття
Формат:
Онлайн, Офлайн
Soft Skills - це не лише універсальні навички для ефективної роботи, це майбутнє успішних людей! Наші тренери готові відкрити вам секрети сучасного та ефективного використання Soft Skills, розвинути ті навички, яких потребуєте ви та ваша команда і прокачати англійську до нового рівня!
Тренінг Soft Skills - не лише розвиток комунікативних навичок у веденні переговорів англійською, це правильна робота в та з командою, конфлікт- та тайм-менеджмент, основи лідерських здібностей та розвиток креативного мислення. На цьому тренінгу ви зрозумієте, чому ваших наукових ступенів та диплому і технічних навичок недостатньо для довгострокового успіху в кар’єрі. Ви повинні стати відмінним у своїх soft skills.

3 основні причини пройти тренінг Soft Skills від Empire:
1. Підвищити цінність компанії за рахунок компетентних і висококваліфікованих кадрів. Збери та підготуй ефективну команду у правильному місці!
2. Підтримувати та розвивати конкурентоздатність компанії у діджиталізованому, онлайн світі. Окрім ефективності співробітників, основа продуктивності - соціалізація та робота в команді.
3. Залишити жорстку ієрархію в минулому. Навчитись створювати комфортний та практичний клімат, для плідної роботи працівників, які готові не лише працювати, але й навчатись новому, а також швидко і безболісно адаптуватись у сучасному середовищі. 

Наші спеціалісти допоможуть побудувати дружні та плідні стосунки з колегами, а також почуватись впевненіше з іноземними інвесторами та замовниками.

Як це відбувається?
Тренінг розрахований для студентів із рівнем від Pre-Intermediate і вміщує у себе не лише лекційну, але й практичну частину: активне обговорення питань через метод “ціль-задача-результат”.

Для кого?
Рекрутерам початківцям та досвідченим HR менеджерам, для керівників команд, та тим, хто хоче освоїти та прокачати свою англійську та відшліфувати свої Soft Skills.
Записатись на курс
Завантадити приклад уроку
Більше 6 років у сфері корпоративного навчання

Відгуки наших клієнтів

Дмитро Федорченко
Директор
Ми хочемо висловаити свою подяку Empire English School за успішний курс навчання англійської наших колег. Продовж усього курсу ми відчули професійну та надійну роботу менеджеів та викладачів. Усі викладачі, які працювали з нами мають сертифіікати про вищу лінгвістичну...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Сергій Салата
CEO
Наша компанія пройшла корпоративний курс англійської від Empire English School. Ми вдячні за неймовірний підхід викладача та якісну підготовку до уроків. В програмі уроків були втілені побажання кожного студента. Варто відзначити позитивний ефект від методики Edutainment - акад...
Рекомендательное письмо
Тетяна Криничка
Business Director
Компанія MOX-TV пропрацювала зі школою Empire 2 роки. Ми повністю задоволені якісними та ефективними курсами, так як повністю вийшли на новий рівень! Варто відмітити, що Empire English School має добре налагодженну систему зворотнього зв'язку та збору результатів - ми завжди були в курсі...
Рекомендательное письмо

Більше тренінгів та послуг

Про компанію

Empire English School - провайдер корпоративного навчання англійської мови, який має більше 6 років досвіду у ніші. Ми працюємо на результат, використовуючі найновіші і найефективніші інструменти навчання. Процес навчання включає живе спілкування англійською, методики Gamification and Crossover Learning і роботу зі сертифікованими тьюторами.

Партнери ЮНЕСКО

Головна мета команди Empire у програми розвитку та покращення всіх сфер життя від ЮНЕСКО - збільшити число молоді та дорослого покоління, які володітимуть затребуваними навичками, для працевлаштування, отримання достойної професії та занять підприємницькою діяльністю, розширювати партнерські стосунки із країнами світу.
+38 (097) 900 6961
+38 (067) 238 4448
info@englishempire.com.ua
г. Киев ул. Николая Голего, 7В