Видео о курсе от преподавателя

Смотреть видео
Тривалість заняття:
90 хвилин
Графік навчання:
2 рази на тиждень
Тривалість семестру:
1 місяць
Вартість:
від 1790 грн/урок
Формат:
Онлайн, Офлайн
Ви виконавчий директор, топ-менеджер, тім-лід і вам потрібно відточити власні комунікаційні навички, для мотивації та ефективного впливу на клієнтів, колег та зацікавлених сторін? Empire English School разом з бізнес-тренером з Австралії Бредом розробили результативний воркшоп Business communication skills, аби допомогти нашим клієнтам та друзям стати впевненим керівником міжнародних та мультикультурних компаній, або ж вивести власний стартап на новий рівень!

Співпраця та командна робота є життєво важливими для успіху бізнесу, які несуть ряд переваг для роботодавця, від кращого маркетингу до підвищення задоволеності співробітників до вищої якості продукту або послуги компанії. Наш тренінг розроблений, щоб освоїти базові навички storytelling and leadership skills англійською мовою в професійному контексті. Студенти курсу зможуть розширити словниковий запас англійською мовою, покращити свою здатність писати й говорити англійською як у соціальних, так і в професійних кейсах, а також вивчатимуть ділову термінологію та навички, які можна застосувати до офіційних зустрічей та переговорів, телефонних розмов, письмових звітів та електронних листів, а також ділових презентацій.

3 основні причини пройти тренінг Business communication skills від Empire

1. Покращити внутрішній клімат, адже чим кращий внутрішній зв’язок між членами вашої команди та цінностями бренду, тим більша ймовірність, що ваші колеги стануть цінними активами компанії навіть у неробочий чи кризовий час.
2. Налагодити міцні відносини з клієнтами, тому що оперативна та ефективна комунікація з клієнтами ще на порчатковому етапі сприяє довгостроковій, лояльній співпраці та зменшує відтік. Факт - збільшення рівня утримання клієнтів лише на 5% може збільшити прибуток до 25%.
3. Стимулювати позитивну репутацію бренду, бо довіра, чесне і прозоре спілкування - запобігає будь-яким непорозумінням та збільшує інформаційну обізнаність. Чим щасливіші ваші клієнти, тим більша ймовірність того, що вони ділитимуться вашими контактами з колегами та партнерами у своїх соціально-професійних колах.

Як це відбувається?
Тренінг розрахований для студентів із рівнем від Intermediate і вміщує у себе не лише лекційну, але й практичну частину: активне обговорення питань через метод ціль-задача-результат на прикладах бізнес-лідерів у IT, маркетинговій, фінансовій сферах.

Для кого?
Виконавчим директорам, топ та HR менеджерам, керівників команд, та тим, хто хоче та прокачати свою англійську та відшліфувати Business communication skills.
Записатись на курс
Завантажити приклад уроку
Більше 6 років у сфері корпоративного навчання

Відгуки наших клієнтів

Дмитро Федорченко
Директор
Ми хочемо висловаити свою подяку Empire English School за успішний курс навчання англійської наших колег. Продовж усього курсу ми відчули професійну та надійну роботу менеджеів та викладачів. Усі викладачі, які працювали з нами мають сертифіікати про вищу лінгвістичну...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Сергій Салата
CEO
Наша компанія пройшла корпоративний курс англійської від Empire English School. Ми вдячні за неймовірний підхід викладача та якісну підготовку до уроків. В програмі уроків були втілені побажання кожного студента. Варто відзначити позитивний ефект від методики Edutainment - акад...
Рекомендательное письмо
Тетяна Криничка
Business Director
Компанія MOX-TV пропрацювала зі школою Empire 2 роки. Ми повністю задоволені якісними та ефективними курсами, так як повністю вийшли на новий рівень! Варто відмітити, що Empire English School має добре налагодженну систему зворотнього зв'язку та збору результатів - ми завжди були в курсі...
Рекомендательное письмо

Більше тренінгів та послуг

Про компанію

Empire English School - провайдер корпоративного навчання англійської мови, який має більше 6 років досвіду у ніші. Ми працюємо на результат, використовуючі найновіші і найефективніші інструменти навчання. Процес навчання включає живе спілкування англійською, методики Gamification and Crossover Learning і роботу зі сертифікованими тьюторами.

Партнери ЮНЕСКО

Головна мета команди Empire у програми розвитку та покращення всіх сфер життя від ЮНЕСКО - збільшити число молоді та дорослого покоління, які володітимуть затребуваними навичками, для працевлаштування, отримання достойної професії та занять підприємницькою діяльністю, розширювати партнерські стосунки із країнами світу.
+38 (097) 900 6961
+38 (067) 238 4448
info@englishempire.com.ua
г. Киев ул. Николая Голего, 7В