Видео о курсе от преподавателя

Смотреть видео
Тривалість заняття:
90 хвилин
Графік навчання:
2 рази на тиждень
Тривалість тренінгу:
1 місяць
Вартість:
від 1790 грн/заняття
Формат:
Онлайн, Офлайн
Як підготуватись до важливої презентації, прес-релізу та зуміти правильно побудувати стосунки у інтернаціональній команді, та почуватись впевнено розмовляючи англійською? 

Уміння ефективно спілкуватися та переконувати інших є ключовою лідерською навичкою. Традиційні моделі спілкування та переконання часто не враховують складну природу «впливу». Завдяки структурованій навчальній діяльності (відео-лекції, вікторини, підказки для обговорення та письмові оцінки). Цей курс допоможе розвинути здатність спілкуватися в різних ситуаційних та культурних контекстах, що зробить вас впливовим лідером.

Викладачі носії мови - експерти в галузі та володіють багатими знаннями та ноу-хау роботи у міжнародних компаніях, їх знання були інтегровані у програму для створення унікального і цінного навчального контенту. Експерти Empire розкриють секрети: як звучати природно і почувати себе впевнено, як притягнути увагу аудиторії від самого початку та утримувати її. Ви навчитесь тримати зв'язок зі своєю аудиторією таким чином, щоб успішно переконувати, впливати та інформувати. Тренінг Presentation skills зосереджений на тому, аби спростити складну інформацію повідомлення, щоб аудиторія отримала та запам’ятала ключові точки інформації.

3 основні причини пройти тренінг Presentation skills від Empire:

1. Впливати та контролювати ключових осіб, що приймають рішення завдяки чому, підписати довгоочікуваний договір з клієнтом та залучити нових інвесторів для розширення проектів.
2. Стати впевненим і успішним спікером, щоб вивести свою команду на новий рівень, залучити професійні кадри і утримувати свою аудиторію тримаючи промову ключовими моментами.
3. Зменшити і контролювати нерви, коли розмовляєш англійською, проводячи зустріч з людьми різних культур та менталітетів.

Як це відбувається?
Тренінг розрахований для студентів із рівнем від Intermediate і вміщує у себе не лише лекційну, але й практичну частину: активне обговорення питань через метод “ціль-задача-результат”.

Для кого?
Власники бізнесу, СЕО-компаній, топ-менеджери, котрі хочуть покращити перспективи кар’єри та компанії, розвинути креативні навички та критичне мислення для ефективних виступів та презентацій.
Записатись на курс
Завантажити приклад уроку
Більше 6 років у сфері корпоративного навчання

Відгуки наших клієнтів

Дмитро Федорченко
Директор
Ми хочемо висловаити свою подяку Empire English School за успішний курс навчання англійської наших колег. Продовж усього курсу ми відчули професійну та надійну роботу менеджеів та викладачів. Усі викладачі, які працювали з нами мають сертифіікати про вищу лінгвістичну...
Рекомендательное письмо
Тетяна Криничка
Business Director
Компанія MOX-TV пропрацювала зі школою Empire 2 роки. Ми повністю задоволені якісними та ефективними курсами, так як повністю вийшли на новий рівень! Варто відмітити, що Empire English School має добре налагодженну систему зворотнього зв'язку та збору результатів - ми завжди були в курсі...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Сергій Салата
CEO
Наша компанія пройшла корпоративний курс англійської від Empire English School. Ми вдячні за неймовірний підхід викладача та якісну підготовку до уроків. В програмі уроків були втілені побажання кожного студента. Варто відзначити позитивний ефект від методики Edutainment - акад...
Рекомендательное письмо
Зореслава Лаврентієва
Human resources manager
Зореслава Лаврентієва
Human resources manager
Наталя Романеннко
Customer success manager
Євгеній Шевченко
Засновник

Більше тренінгів та послуг

Про компанію

Empire English School - провайдер корпоративного навчання англійської мови, який має більше 6 років досвіду у ніші. Ми працюємо на результат, використовуючі найновіші і найефективніші інструменти навчання. Процес навчання включає живе спілкування англійською, методики Gamification and Crossover Learning і роботу зі сертифікованими тьюторами.

Партнери ЮНЕСКО

Головна мета команди Empire у програми розвитку та покращення всіх сфер життя від ЮНЕСКО - збільшити число молоді та дорослого покоління, які володітимуть затребуваними навичками, для працевлаштування, отримання достойної професії та занять підприємницькою діяльністю, розширювати партнерські стосунки із країнами світу.
+38 (097) 900 6961
+38 (067) 238 4448
info@englishempire.com.ua
г. Киев ул. Николая Голего, 7В