Видео о курсе от преподавателя

Смотреть видео
Тривалість заняття: 
90 хвилин
Графік навчання;
2 рази на тиждень
Тривалість тренінгу;
1 місяців
Вартість;
від 1790 грн/заняття
Формат:
Онлайн, Офлайн
Англійська, що позбавлена стандартів та загальноприйнятих норм, спрощений і яскравіший варіант вимови, так це вона - American English! Ти хочеш мати таку ж круту й невимушену вимову, як герої серіалу Friends? Тоді цей тренінг саме для вас!

Наші американські тьютори допоможуть зменшити акцент, покращити вашу вимову та вільно говорити американською англійською, що матиме тривалий позитивний вплив на всі аспекти вашого повсякденного та професійного життя.
American accent training разом із нейтивами з Америки зменшить мовний бар’єр у спілкуванні, збагатить ваш словниковий запас цікавими фразами та словами, які вживають американці. Тренінг ставить на меті зменшити упередження у спілкування з американцями та навчить відповідати їхнім критеріям щодо мовленнєвих моделей. Гарна та правильна вимова позитивно вплине на вашу соціальну взаємодію, і ви отримаєте більше задоволення від спілкування з друзями і колегами, а також це допоможе зміцнити довіру у професійному колі, тому що люди схильні менше вірити не носіям мови лише тому, що їх важче зрозуміти.

3 основні причини пройти тренінг American accent training від Empire

1. Просунутися в кар’єрі на сучасному конкурентному ринку праці, де високо цінується знання англійської та менталітету американських роботодавців, колег та партнерів.
2. Вас легше розумітимуть носії англійської, що позитивно впливає як і на повсякденне, так і на професійне спілкування та розуміння носіїв мови з Америки.
3. Покращити свої навички усного виступу, так ви зможете говорити чітко та впевнено, а також проводити впливові виступи.

Як це відбувається?
Тренінг розрахований для студентів із рівнем від Pre-Intermediate і вміщує у себе не лише лекційну, але й інтерактивну практичну частину, де учасники тренінгу активно висловлюються та вчаться правильній американській вимові.

Для кого?
Для усіх, хто хоче та прокачати свою англійську до нового рівня та відшліфувати американський акцент.
Записатись на курс
Завантажити приклад уроку
Більше 6 років у сфері корпоративного навчання

Відгуки наших клієнтів

Дмитро Федорченко
Директор
Ми хочемо висловаити свою подяку Empire English School за успішний курс навчання англійської наших колег. Продовж усього курсу ми відчули професійну та надійну роботу менеджеів та викладачів. Усі викладачі, які працювали з нами мають сертифіікати про вищу лінгвістичну...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Дмитро Савочкін
HR Department
Компанія SAMSUNG висловлює свою подяку Empire English School за успішну співпрацю та курс навчання. Як людина, яка постійно працює з людьми, хочу відмітити компетентність та обізнаність менеджерів-асистентів, які працювали з нами. Все швидко, зручно, прозоро і зрозуміло! Усі викладачі, які працювал...
Рекомендательное письмо
Сергій Салата
CEO
Наша компанія пройшла корпоративний курс англійської від Empire English School. Ми вдячні за неймовірний підхід викладача та якісну підготовку до уроків. В програмі уроків були втілені побажання кожного студента. Варто відзначити позитивний ефект від методики Edutainment - акад...
Рекомендательное письмо
Тетяна Криничка
Business Director
Компанія MOX-TV пропрацювала зі школою Empire 2 роки. Ми повністю задоволені якісними та ефективними курсами, так як повністю вийшли на новий рівень! Варто відмітити, що Empire English School має добре налагодженну систему зворотнього зв'язку та збору результатів - ми завжди були в курсі...
Рекомендательное письмо

Більше тренінгів та послуг

Про компанію

Empire English School - провайдер корпоративного навчання англійської мови, який має більше 6 років досвіду у ніші. Ми працюємо на результат, використовуючі найновіші і найефективніші інструменти навчання. Процес навчання включає живе спілкування англійською, методики Gamification and Crossover Learning і роботу зі сертифікованими тьюторами.

Партнери ЮНЕСКО

Головна мета команди Empire у програми розвитку та покращення всіх сфер життя від ЮНЕСКО - збільшити число молоді та дорослого покоління, які володітимуть затребуваними навичками, для працевлаштування, отримання достойної професії та занять підприємницькою діяльністю, розширювати партнерські стосунки із країнами світу.
+38 (097) 900 6961
+38 (067) 238 4448
info@englishempire.com.ua
г. Киев ул. Николая Голего, 7В